Podziękowania

W tym miejscu pragniemy podziękować wszystkim Darczyńcom biorącym udział w wspieraniu Misji Betezda: DZIĘKUJEMY!  Są to osoby indywidualne, firmy, przedsiębiorstwa, fundacje, kościoły i wszyscy obdarzeni wrażliwością na los drugiego człowieka.

Dziękujemy Wam Wszystkim:

  • którzy wspieracie Misję od 2003 roku,
  • którzy w trakcie dołączyliście do współpracy.

Dziękujemy za finanse, towary, Wasz czas, za każde wyciągnięcie dłoni. Każdy Wasz gest był, jest i będzie dla nas bardzo ważny. To właśnie dzięki Wam Misja może pomagać ludziom w trudnych sytuacjach życiowych. Wielu z Was nie znamy nawet osobiście… Jesteśmy wdzięczni Bogu, że uczynił CięDrogi Darczyńco, wrażliwym Człowiekiem. Niech wszelkie Boże błogosławieństwo przyjdzie na Ciebie i Twoją Rodzinę.

Na naszej stronie możesz zapoznać się z tym co działo i dzieje się w Misji. Nasza wizja ogarnia duży obszar, który wymaga wielu nakładów finansowych. Dlatego zachęcamy każdego kto odwiedza tą stronę do współtworzenia tego dzieła.

Dziękujemy za każde „ziarno” finansowe lub każde inne wsparcie (potrzeby wymienione są w zakładce „stołówka”).

Zostaliśmy stworzeni po to by pomagać innym. Pan Jezus powiedział: „Bardziej błogosławioną rzeczą jest dawać niż brać” (Dz. Ap. 20,35) dlatego ufając temu Słowu wierzymy, że masz swój udział w tym błogosławieństwie.

Jeżeli zdecydujesz się dołączyć do naszej wizji, możesz przesłać dowolny przelew na konto:

Kanaan – Misja Betezda

ul. A. Czartoryskiego 12

85-222 Bydgoszcz

Nr konta: 89 1160 2202 0000 0000 7203 3633

Bank Millennium SA